بازارهای خرید مشهد
مدیر
1398/01/15

یکی از تفریحات هر مسافری خرید و به صورت ویژه خرید سوغاتی سفر است. مشهد هم بعنوان یکی از مسافر پذیرترین شهر های ایران بازارهای مختلف با تنوع بالای کالا را در خود جای داده تا هر مسافری بسته به سلیقه ی خود خرید کنید. چند بازار مشهد را به اختصار برای شما معرفی میکنیم.1-    بازار رضا مشهد
یکی از معروفترین و قدیمی ترین بازار های مشهد است. معماری خاص و زیبا و قدمت آن هر مسافری را به خود جذب میکند. ابتدای بازار رضای مشهد از در میدان بیت المقدس و انتهای ان به میدان هفده شهریور مشهد ختم میشود. اقلام متنوع سوغاتی در این بازار پیدا خواهید کردو ضمن اینکه نزدیکی این بازار به حرم مطهر هم آن را در مرکز توجه بیشتری نسبت به بازار های مشهد قرار داده
2-    پاساژها و بازار های جدید تر مشهد
مجتمع آرمان: در خیابان نواب صفوی قرار دارد و معماری آن بسیار جالب و چشم نواز است. یکی از جاذبه های این مجتمع بخش رستوران صخره ای و نمای زیبای ان از بیرون است.
 الماس شرق: یکی از پر بازدید ترین بازار های مشهد است. معماری شیک و پر زرق و برق و طی مسیر در طبقات به صورت شیب طوری که با تردد در میان مغازه ها متوجه نمیشود که دارید از طبقات پاساژ نیز بالا میروید. این پاساژ بسیار معروف در بین مسافران است.
بازار فردوسی: پاساژی بسیار بزرگ و با اقلامی بسیار متنوع. رفتن به این بازار باعث خواهد شد دست خالی برنگردید
ویلاژ توریست: پاساژی در مسیر طرقبه مشهد که به واسطه ی آبنما و معماری خاص بنا و همچنین بودن در مسیر مراکز تفریحی طرقبه مشهد بسیار پر طرفدار است. بازار های پوشاک اطراف ویلاژ توریست هم گاها با تخفیف های خود خیلی از خریداران را به خود جذب میکنند.
و ....
امیدواریم این ممطلب برای شما مفید باشد.
جهت رزرو هتل تابش مشهد میتوانید به صورت مستقیم با ما در ارتباط باشید.
تلفن هتل تابش مشهد در پایین همین صفحه قابل مشاهده است.
آدرس هتل تابش مشهد در بالای صفحه در اختیار شماست.